از کجا شروع شد …

من نسرین دلاور خان، در ۲۹ تيرماه ۱۳۶۱ در حالي پا به دنيا گذاشتم كه هرگز نمي دانستم روزي رنگ و فرم بيش از هر چيزي لذت آمدن را در من بيشتر خواهد كرد. در سه سالگي قبل از هر تجربه اي عطش بدست گرفتن مداد و كشيدنش بر صفحه اي شيرين ترين لحظه ی برقراري ارتباط با دنيا بود. در سال ۱۳۷۹ به طور رسمي وارد مدرسه هنري ماهان شدم و بيش از قبل عمق لذت هنر را درك كردم. در حالي كه نقاشي بخش جدايي ناپذير از زندگي ام شده بود در دانشگاه رشته مهندسي نرم افزار كامپيوتر را ادامه دادم.

به کجا رسید …

هيجان ديدن اينكه چطور رنگ تبديل به يك چهره يا يك چشم انداز مي شود من را به مكاني فراتر از سطح زمين مي برد. سالها در سايه استادي تعليم ديدم كه به من آموخت هنر ثروت زندگي است. يادگيري مهارت نقاشي در سبك ها و تكنيك هاي مختلف مانند چشيدن تمامي طعم هاي بي نظير است و استاد حسين كاشيان بزرگوارانه لذت معاشرت با اين دنياي وصف ناشدني را به من هديه داد.

و نقاشی دنیای من شد.

از سال ۱۳۸۱ در نماشگاه هاي انفرادي و گروهي مختلفي شركت كردم و تجربه حضور در کارگاه های نقاشی و فستيوال هاي متعدد به من یاد داد كه هر كس توانايي خلق يك نقاشي خوب را دارد و تنها لازمه آن اين است كه بياموزد چطور با چشمان يك هنرمند نگاه كند و اين بخشي است كه من مي توانم به شما آموزش دهم. يك نفس عميق بكشيد و با من همراه شويد تا با هم از ميان لايه هاي تكنيك و سبك ها گذر كنيم حتي اگر هرگز هيچ قلمويي به دست نگرفته ايد.

97

سفارش دهنده

216

ماه کاری

570

اثر هنری

117

پروژه

نقاشی، مینیاتور و خوشنویسی

من در زمینه خلق و آموزش نقاشی با سبك هاي مختلف از جمله امپرسيونيسم، رئالیسم، سورئالیسم، نقاشي ايراني (مينياتور) و … در تكنيك هاي متفاوتي مانند رنگ روغن، آبرنگ،‌ اكريليك، سياه قلم،‌ مدادرنگي، مركب و …  فعالیت میکنم. در كلاس هاي آموزشي، هدف من فراهم كردن شرايط يادگيري تجربيات كاربردي و ارائه ابزار مورد نياز جهت رشد هنري هر فرد است.

طراحی گرافیک و نقاشی دیجیتال

من نشانه ها، تصاوير و متن ها را خلق و تركيب مي كنم تا به پيغام يك ايده، فرم دهم.

هنر اولين نياز خلق يك اثر گرافيكي خوب است و من از اين پتانسيل در طراحي لوگو و نشانه، تبليغات چاپی، تصوير سازي و نقاشي ديجيتال و همچنین در زمينه چیدمان و طراحي صفحات وب، طراحی UI  و UX استفاده مي كنم.

نمایشگاه، جشنواره و کارگاه ها

 • سومين دوره سمپوزیوم هنر در طبیعت “بولا” با عنوان “من هنوز زنده‌ام” – ۱۳۹۶
 • پنجاه و یکمین جشنواره هنر محیطی در روستای ساحلی سلخ (جزیره قشم) برگزار شده توسط مركز بين المللي هنر پرديس – ۱۳۹۴
 • نمايشگاه انفرادي نقاشي در گالري ماهان – ۱۳۹۱
 • جشنواره هنر جوان (سومین جشنواره تجربی هنرهاي تجسمی) – ۱۳۸۴
 • جشنواره هنر جوان (دومين جشنواره تجربی هنرهاي تجسمی) – ۱۳۸۳
 • كارگاه عمومي هنر در شهرداري منطقه ۵ تهران – ۱۳۸۲
 • كارگاه عمومي هنر در شهرداري منطقه ۲ تهران – ۱۳۸۱

جوایز و عناوین

 • منتخب ۱۰ اثر برگزيده جشنواره هنر جوان (سومین جشنواره تجربی هنرهاي تجسمی) – ۱۳۸۴
 • منتخب ۱۰ اثر برگزيده جشنواره هنر جوان (دومين جشنواره تجربی هنرهاي تجسمی) – ۱۳۸۳
 • جايزه بهترين اثر در كارگاه عمومي هنر در شهرداري منطقه ۵ تهران – ۱۳۸۲
 • جايزه سه اثر برتر در كارگاه عمومي هنر در شهرداري منطقه ۲ تهران – ۱۳۸۱